O nás

Sme špecializovaná predajňa zameraná na bežecké lyžovanie v zime a v letnej sezóne sa zameriavame na predaj kolieskových lyží.

Našou prioritou je venovať sa každému zákazníkovi individuálne a každému vyskladať výstroj podľa osobitých potrieb a očakávaní. Odporúčame osobnú návštevu našej predajne, ktorú si je potrebné dohodnúť dopredu telefonicky. Naša predajňa nemá pevné otváracie hodiny, vieme sa prispôsobiť každému zákazníkovi aj vo večerných hodinách, prípadne cez víkend.

POZOR!!! Návštevu našej predajne si vždy dohodnite dopredu telefonicky 0910 761 818.

U nás si máte možnosť vybrať všetko čo potrebujete na to, aby ste si užili zážitky v zasneženej stope na bežkách. V ponuke máme k dispozícii celú výstroj ako sú bežecké lyže "bežky", topánky na bežky, palice na bežky, viazania na bežky, vosky na servis bežeckých lyží, kolieskové lyže, palice na kolieskové bežky, oblečenie a omnoho viac.

Všetko na jednom mieste. Či ste pretekár, športový zanietenec, alebo beh na lyžiach beriete ako spôsob oddychu v prírode a na čerstvom vzduchu. Poradíme vám z vlastných skúseností a odporučíme to najvhodnejšie práve pre vás.

Odborným poradcom je dlhoročný pretekár v bežeckom lyžovaní a biatlone Ľuboslav Palguta, ktorý sa aj v súčasnosti zúčastňuje pretekov na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vedie športový klub bežeckého lyžovania a biatlonu Ružomberok.

Poradíme vám aj v otázkach techniky a zdokonaľovania sa v bežeckom lyžovaní. Tešíme sa na vašu osobnú návštevu v našej predajni.

Máme k dispozícii aj požičovňu zimnej bežeckej výstroje, ale aj kolieskových lyží.

Príďte si vyskúšať pred tým než nakúpite :-)